O nás

Kde se tu vzal ten GROWELL

Začali jsme v roce 2011. Jiří Papánek vystoupil z rozjeté korporátní kariéry v bance a splnil si svůj podnikatelský sen.

Na začátku GROWELLu stál projekt Megajob - portál inzerující pracovní příležitosti. Brzy jsme však zjistili, že šikovné specialisty umíme snadněji získat přes osobní doporučení než na inzerát. A tak jsme provedli upgrade…

V roce 2015 zakládáme Recruitment agenturu. Zpočátku se zaměřujeme na odborné role v bankovnictví. Jak se ale ukázalo, tak naši klienti potřebují pomoc hlavně s náborem IT specialistů…

V roce 2019 se připojil Zdeněk Matyáš, bývalý IT manažer v bance, a začínáme se plně věnovat náboru IT specialistů. Zanedlouho rozšiřujeme naše služby také o outsourcing IT specialistů. A od té doby neustále rozšiřujeme řady našich spokojených lidí a klientů.
 

2012     →

Spouštíme pracovní portál Megajob.

2015     →

Zakládáme Recruitment agenturu a měníme se na  GROWELL

2019     →

Zaměřujeme se výhradně na IT Recruitment a Outsourcing IT specialistů.

2019     →

Našli jsme nový projekt pro 16 IT specialistů.

Máme 5 velkých klientů: PwC, Raiffeisenbank, Zonky, Home credit, NN.

2020     →

Našli jsme nový projekt pro 35 IT specialistů.

Rozrůstáme se o 4 nové klienty: Barclays, ČEZ, VW Financial Services, RIXO.

2021      → 

Našli jsme nový projekt pro 49 IT specialistů.

Přidáváme 5 nových klientů: ČSOB, DHL, Moneta, J&T Banka, Deutsche Boerse.

2022      →  

Našli jsme nový projekt pro 57 IT specialistů.

Výrazně rozšiřujeme řady našich spokojených klientů: KB, Česká Spořitelna, T-Mobile, Rohlík.cz a další…viz. Naši Partneři.

2023       → 

Náš core tým má už 7 členů.

Právě jste na našem úplně novém webu!

Co nás 
posouvá 
vpřed

Smysluplná práce

Máloco se vyrovná pocitu z dobře udělané práce. Když to oboustranně klapne a vidíme spokojeného kolegu na novém projektu, tak je to prostě Boží!

Síla IT komunity

IT je propojený svět. Začnete na jednom místě a na dalších třech už vás znají. Když děláte svou práci dobře, ví se o tom. Doporučení fungují, děkujeme!

Skvělí lidé

Jedna z výhod naší práce je, že potkáváme fakt chytré lidi. Jsou to profíci ve svém oboru a zároveň jsou prima i lidsky. A každý je originál :-)

Být součástí úspěchu

Naši partneři jsou etablované firmy, které neustále zlepšují svůj byznys. Novými IT projekty se to jenom hemží. Pomáháme s náborem profíků a díky tomu jsme součástí většího úspěchu.

Tým

Ať se poznáme

Sami víme, že nejhorší je jít na schůzku „naslepo” a přemýšlet, koho to tam vlastně potkám. Takže abychom to nedělali složitější než to musí být, tady je něco o nás:
 

Petra Kantorová
IT Recruiter
+420 721 724 159 
petra.kantorova@growell.cz

Více o Petře

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze. Jsem komunikativní a empatický člověk, takže práce s lidmi / HR pro mě byla jasnou volbou už na škole, kde jsem si personalistiku vybrala jako svoji vedlejší specializaci.

Svět IT byl pro mě vždy trochu jiný a lákavý. Ponořit do něj a odstartovat svoji kariéru právě zde jsem vzala jako osobní výzvu. Začala jsem jako HR Asistentka u IT dodavatele, postupně se vypracovala a nakonec sama pokrývala oblast HR celé firmy.
Zjistila jsem, že spokojený klient a kandidát na projektu, který ho baví je prostě to, co mě opravdu vnitřně naplňuje. 

To ovlivnilo mou kariérní cestu - v GROWELLu se zaměřuji na nábor a následnou péči o své lidi.

Mimo práci, jsem velký fanda sportu. Je jen malá pravděpodobnost, že mě zrovna nezastihnete ve fitku nebo někde na túře. A protože mi po sportu vždy vyhládne, ráda věnuji čas i vaření  nebo pečení. U toho si vždy zabroukám nějakou písničku nebo zatančím.

 
 

Veronika Eliášová
IT Recruiter
+420 605 197 294
veronika.eliasova@growell.cz

Více o Veronice

Jmenuji se Verča a vystudovala jsem ruštinu. Říkáte si, holka je trochu mimo obor?

Ano, svět IT je úplně bokem, ale někdy to tak v životě chodí - na to pozor! Skok do světa IT bylo pro lingvistku jako hození do ledové vody, ve které jsem se ale naučila relativně rychle plavat a a pomohla mnoha lidem najít jejich „šťastné” projekty. 

Mou výhodou je, že po 2 letech praxe naprosto skvěle rozumím tomu, co říkáte a co přesně v práci děláte!  Ne, kecám - občas opravdu nemám ani páru.  Ale nebojím se zeptat a naštěstí to vy, ajťáci, berete vcelku sportovně a tak jsem čím dál chytřejší. 

Protože ale „překlad” probíhá na obou stranách (firma i uchazeč) o to důsledněji zjištuji a vím co projekt nabízí i jaký projekt chcete a mohu tak doporučit kvalitní job, který vám sedne.

A co že to dělám mimo práci? Je toho celkem dost - baví mě lítat po horách (ať už přechody hor, klasická turistika, ferraty či horolezectví), plus cestování po celém světě. Mám ráda slackline, chodím do fitka, cvičím jógu a dělám závěsnou akrobacii na šálách. Když musím sedět doma, ráda vařím, čtu (fascinují mě knihy o lidském těle a mysli), kreslím mandaly nebo jen hraju na kytaru.

 
 

Nikola Škorvagová
IT Recruiter
+420 604 866 416
nikola.skorvagova@growell.cz

Více o Nikole

Už jako malá jsem věděla, že práce s lidmi je to, čemu se chci věnovat. Vystudování sociologie proto nebylo moc velkým překvapením.

Po zdárném ukončení tohoto oboru, jsem měla hned to štěstí a dostala jsem možnost nastoupit do tak přátelské firmy jako je GROWELL na pozici IT Recruiter. A tak se k mé touze starat se o lidi a k mým dalším koníčkům, mezi které patří sporty všeho druhu (v létě wakeboard, v zimě lyžování a celoročně běh různých maratonů), přidala další záliba - IT.

Ačkoliv jsem zákoutí a krásu této sféry začala objevovat celkem nedávno, troufám si říci, že pokud spolu budeme řešit projekt, budu vědět o čem je řeč. Samozřejmě se mám ještě stále co učit a zdokonalovat, a to jak samostudiem, tak i rozhovory s Vámi. Ráda se od Vás dozvím další trendy a novinky z IT a na oplátku vám najdu ideální projekt u našich partnerů.

Tak pojďme na to.

 
 

Lucie Jílková
IT Recruiter
+420 774 196 541
lucie.jilkova@growell.cz

Více o Lucii

Při studiu geografie na Ostravské uni jsem po celou dobu pracovala v kavárně, kde jsem byla každý den v kontaktu s lidmi. Hodně lidmi. A to je něco, co mě vždy bavilo. Když jsem se navíc dostala na vedoucí pozici, a na starost mi přibyl i nábor nových zaměstnanců do týmu anebo péče o ten stávající, mohla jsem si vyzkoušet, jak náročné vlastně je najít dobrého člověka, co perfektně zapadne do týmu a přispěje svojí troškou do mlýna.

Po dokončení studií byla pro mě práce s lidmi jasná volba. Navíc zkušenosti s náborem jsem nějaké měla a ani IT mi nebylo super cizí - když budeme počítat moje pokusy s Pythonem za dob studií. A tak jsem se vydala tímto směrem - recruitment v IT. A je to super. Každý den se učím. Vy mě učíte, a při každém našem hovoru se dozvídám nové věci, které mě, troufám si tvrdit, posouvají dál. Zároveň se Vám vždy snažím poskytnout co nejvíce informací a hlavně, rozumět tomu, co říkám :-)

A co dělám, když nesedím za počítačem? Jsem sbalená do kufru, poznávám nová místa, ochutnávám tradiční jídla a nasávám místní kulturu. Mým snem je procestovat Blízký východ. Pokud zrovna cestovat nemůžu, cvičím jógu, chodím po krásných Beskydech anebo jen vysedávám s knížkou, v nově objevené kavárně. A protože se ve mně nezapře kousek politického geografa, ráda si přečtu geopolitickou knihu nebo napíšu článek o EU pro ostravské centrum, kde působím jako dobrovolník.

 
 

Jiří Papánek
Partner
+420 724 590 935
jiri.papanek@growell.cz

Více o Jirkovi

Vystudoval jsem statistiku a pojistnou matematiku. Po škole jsem několik let pracoval v Business Consultingu. Cestoval jsem po světě a pomáhal bankám zlepšovat procesy v řízení kreditního rizika. Na chvíli jsem se “usadil” v české bance a pracoval jako manažer analytického Credit Risku. Jenže mě to táhlo k podnikání. A tak jsem v roce 2011 založil GROWELL.

Jsem vystudovaný analytik, takže trpím dost velkou slabostí pro čísla, procesy, organizaci :-) Pořád se částečně věnuji recruitmentu. Specializuji se na programátorské pozice. S tím jak roste GROWELL, tak se víc času věnuji řízení firmy, obchodu atd.

Kromě práce mě baví technologie, historie, geopolitika, investování a krypto.

 
 

Zdeněk Matyáš
Partner
+420 725 761 547
zdenek.matyas@growell.cz

Více o Zdeňkovi

Celou svoji kariéru jsem strávil v IT, ať už studiem IT na VŠE v Praze nebo skrze analytické a manažerské role v oblasti řízení projektů a IT.

Když jsme se v roce 2019 s Jirkou dohodli na tom, že vybudujeme z GROWELL společnost, která umí hledat skvělé IT specialisty pro skvělé firmy (a také naopak skvělé firmy pro skvělé IT specialisty), byl to pro mě krok do úplně nové oblasti, byť jsem byl dlouhá léta na straně hiring manažera, který měl v popisu práce vlastně totéž, jen do vlastních týmů…

V GROWELLu se aktuálně bavím obchodním řízením a provozem firmy, péčí o klienty, vedením a rozvojem lidí a částečně stále také konzultacemi a recruitmentem, ve kterém mě nejvíce baví analytické, projektové a manažerské role.

Volný čas trávím cestováním (dříve JV Asie, aktuálně spíše Evropa), sporty (zejména ferraty a lyže) a focením (své výtvory sem tam najdu dokonce v časopisech).

 
 

Petra Šoršová
Backoffice Manager
+420 777 868 310
petra.sorsova@growell.cz

Více o Petře

Vystudovala jsem systémové inženýrství a informatiku, ale v profesním životě jsem se k tomuto nakonec nedostala. Po promoci jsem nastoupila do velké firmy, kde jsem působila většinou na pozicích souvisejících se sběrem, analýzou a interpretací dat v oboru HR. Po 10 letech v korporátu jsem se rozhodla vrátit do oboru IT na pozici testera a analytika v menší česko-slovenské firmě.

Jsem máma dvou dětí na mateřské, ale na částečný úvazek pomáhám v GROWELLu zajištovat chod po administrativní a procesní stránce. Pohodová práce, která mě moc baví a k tomu skvělí kolegové, se kterými je radost pracovat.

Ve volném čase se ráda věnuji sportu – cvičím aerobik, jógu, pilates, miluji filmy, hudbu, divadlo, tanec a celkově společenský život. A nedávno jsem se začala učit hrát amatérsky na klavír – tak uvidíme, co ze mě ještě nakonec bude :-)