Dělejte práci, která vás baví

KDO JSME?

Jsme headhunteři z GROWELL. A váš "dobrý rozvoj" je pro nás hlavní priorita. Schopným lidem přinášíme kariérní posun. A firmám zase schopné lidi.

JAKÉ JSOU NAŠE PRINCIPY?

RŮST, NE PŘESTUP

Naší filozofií je nabízet talentovaným lidem růst resp. kariérní posun. Přetahovat někoho na stejnou pozici do jiné firmy nám smysl moc nedává. To s klidem přenecháme personálním agenturám...

VÍME, CO NABÍZÍME

Reálná náplň práce, cíle, osobnost manažera, firemní kultura - to jsou informace, bez kterých to nejde. Vždy vám řekneme jméno firmy. A řekneme vám i výhody a nevýhody práce. Lakovat věci narůžovo nemá smysl. Jde o vaší kariéru a my chceme, abyste se rozhodli správně.

ZAJÍMÁTE NÁS

Nechcete práci měnit právě teď? Nevadí. Jste šikovní, a proto nás zajímáte. Budování kariéry trvá, a my chceme být u toho. Rádi vám poradíme, kam se v kariéře můžete rozvíjet dál.

FEEDBACK

Možná na to nejste zvyklí. Od nás ale zpětnou vazbu dostanete. Vždycky.


S kým se potkáte

Jsem Jirka Papánek. Ještě nedávno jsem pracoval jako manažer v bance. Chtěl jsem, aby mě práce těšila. Proto jsem se rozhodl opustit velkou korporaci a začít podnikat. Jsem rád, že jsem našel svojí "dobrou kariéru". A rád najdu i tu vaší.